İç Mimar 1978 Ankara doğumlu, 2002 Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü mezunu. Şu anda iç mimarlık,projelendirme ve 3B görselleştirme konularında çalışmaktadır

MERT ERIŞEK ( İç Mimar )
1978 Ankara doğumlu, 2002 Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
İç mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü mezunu. Şu anda iç mimarlık,projelendirme ve 3B görselleştirme konularında çalışmaktadır

PINAR EFE o 1981 BODRUM DOĞUMLU, İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ BODRUMDA GEÇİRDİ. 2004 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunu. Şu anda mimarlık ve proje konusunda çalışmaktadır.

PINAR EFE ( Yüksek Mimar )
1981 Bodrum Doğumlu, ilk ve orta öğrenimini Bodrum’da geçirdi.
2004 İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunu. Şu anda mimarlık ve proje konusunda çalışmaktadır.

SEMA COŞKUN
1980 İstanbul Doğumlu, T.C. Maltepe Üniversitesin’ de Interior Decorator okudu, Şu anda İstanbul’da Restaurant, cafe, otel mobilyaları tasarımı yapan firmada baş tasarımcı olarak çalışmaktadır.

YAHYA TUNCER
1980 Ordu Doğumlu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Resim Konstrüksiyon bölümü mezunu. Şu anda İstanbul’da Ofis Mobilyası tasarımları yapan TUUNDESİGN firmasında sorumlu tasarımcı.